לרכישה און ליין של מדבקות למקלדת ברוסית >>

החלפתם את השפה במחשב לרוסית, נהדר. אבל מה עם המקלדת, איך תדאגו להתאים גם אותה לשינוי שביצעתם? מדבקות למקלדת מקוריות של מגה מרי הפצה הן הטובות ביותר בשוק כיום. הנה כמה מהיתרונות שלהן.

מגוון מוצרים עבור השפה הרוסית
כאשר אתם בוחרים מדבקות למקלדת ברוסית תמצאו שיש לנו מבחר עבור כל צבע מקלדת שתרצו. למקלדת לבנה נוכל להתאים אותיות שחורות על רקע שקוף. ואילו עבור מקלדות בצבע אפור או שחור נתאים מדבקות למקלדת בצבע לבן על רקע שקוף. המדבקות בצבע זהב יתאימו למקלדות השחורות והלבנות. וגם המדבקות הזוהרות שלנו הצבועות ורוד, ומאפשרות להבדיל בין השפות השונות על המקלדת כאשר אנגלית צבועה בצהוב ועברית בירוק.

מדבקות למקלדת חזקות ועמידות
אתם יודעים כי אחת הבעיות עם מדבקות למקלדת היא שהן מתקלפות בקלות ונשחקות. הדבר מחייב אותנו המשתמשים להחליף בכל כמה זמן את סט המדבקות. המדבקות של מרי הפצה חזקות במיוחד ועמידות לאורך זמן. הן לא מתקלפות ונותרות ברורות גם לאחר שימוש רב.

מדוע כדאי לבחור מדבקות למקלדת של מרי הפצה
אנחנו במרי הפצה הבנו מניסיוננו שבכדי שהמדבקות יחזיקו מעמד, לא יתקלפו וההדפסה תהיה ברורה צריך להשתמש בחומרי גלם איכותיים. לכן אנו מייצרים מבדקות מדיו איכותי מאוד, שמודפס על מדבקה חזקה. הדבק בו אנו עושים שימוש במדבקות למקלדת הוא דבק עמיד שנצמד אל מקשי המקלדת ולא מחליק או מתייבש.

כדי להביא למצב בו כל סט מדבקות שיוצא מהמפעל שלנו ישמש את בעליו במשך זמן רב, אנחנו לא מוותרים על בקרת איכות רצינית. לכן בלי פשרות, אנו במרי הפצה בודקים כל פרט במדבקה על מנת שתוכל להתאים למקלדת שלכם ולספק לכם שימוש נוח במקלדת.

ולא פחות חשוב, המדבקות שלנו מיוצרות כאן בישראל. העובדים שלנו, הספקים והלקוחות נמצאים כאן ואנחנו מייצרים עבורכם את המדבקות הטובות ביותר ברמה הגבוהה ביותר.

לרכישה און ליין של מדבקות למקלדת ברוסית >>

להזמנות: טל. 052-5080220