מקלדת בערבית
לרכישה און ליין של מדבקות למקלדת בערבית >>

התחלתם להקליד בערבית, מעולה. במחשב אפשר להחליף את השפה לכל שפה בה אתם מעוניינים. אבל כשזה מגיע למקלדת זה כבר סיפור אחר. אז איך תדאגו להתאים גם אותה לשפה שבה אתם מקלידים? מדבקות למקלדת מקוריות של מגה מרי הפצה הן הטובות ביותר בשוק כיום. הנה כמה מהסיבות שכדאי לבחור בהן.

מגוון מוצרים עבור השפה הערבית
כאשר אתם בוחרים מדבקות למקלדת בערבית תגלו שיש לנו מבחר עבור כל צבע מקלדת בה אתם משתמשים. למקלדת לבנה אפשר להתאים אותיות שחורות על רקע שקוף. ואילו עבור מקלדות בצבע אפור או שחור מותאמות מדבקות למקלדת בצבע לבן על רקע שקוף. המדבקות בצבע זהב יתאימו למקלדות השחורות והלבנות. וגם המדבקות הזוהרות שלנו הצבועות ורוד, ומאפשרות להבדיל בין השפות השונות על המקלדת כאשר אנגלית צבועה בצהוב ועברית בירוק.

מדבקות למקלדת חזקות ועמידות
אתם יודעים כי אחת הבעיות עם מדבקות למקלדת היא שהן מתקלפות בקלות ונשחקות. לכן הדבר מחייב אותנו המשתמשים להחליף בכל כמה זמן את סט המדבקות. המדבקות של מרי הפצה חזקות במיוחד ועמידות לאורך זמן. הן לא מתקלפות ונותרות ברורות גם לאחר שימוש רב.

מדוע כדאי לבחור מדבקות למקלדת של מרי הפצה
במרי הפצה הבנו זה מכבר שבכדי שהמדבקות יחזיקו מעמד, לא יתקלפו וההדפסה תהיה ברורה צריך להשתמש בחומרי גלם איכותיים. לכן אנו מייצרים מדבקות מדיו איכותי מאוד, שמודפס על מדבקה חזקה. הדבק שאנו משתמשים בו עבור המדבקות למקלדת הוא דבק עמיד שנצמד אל מקשי המקלדת ולא מחליק או מתייבש.

ועל מנת שנוכל להביא למצב בו כל סט מדבקות שיוצא מהמפעל שלנו ישמש את בעליו למשך זמן רב, אנחנו מבצעים בקרת איכות רצינית אשר בלי פשרות, גורמת לנו לבדוק כל פרט במדבקה כך שתוכל להתאים למקלדת שלכם ולספק לכם שימוש נוח במקלדת.

ולא פחות חשוב, את המדבקות שלנו אנחנו מייצרים כאן בישראל. העובדים שלנו, הספקים והלקוחות ישראלים. עבורכם אנו מייצרים את המדבקות הטובות ביותר.

לרכישה און ליין של מדבקות למקלדת בערבית >>

להזמנות: טל. 052-5080220