שנת הלימודים מתחילה ממש בימים אלו ואנחנו חוזרים לעמוד במטבח מדי בוקר ולהכין לילדים כריכים טעימים לארוחת עשר. היום כבר לא צריך לכתוב עם טוש על עטיפת הכריך את שם הילד. מדבקות לסנדוויצ'ים מאפשרות לנו להפוך כל כריך למתנה אישית מאמא לילד ולהפוך את ארוחת העשר להרבה יותר מעניינת.

מגוון רחב של מדבקות בצבעים ובצורות שונות
כל אמא יודעת שילדים משתעממים די מהר מהסנדוויצ'ים שאנחנו מכינות להם. הם חוזרים הביתה עם חצי כריך בתיק ואנחנו מתאכזבות. לא תמיד מדובר דווקא בטעם אלא בצורת ההגשה.
מדבקות לסנדוויצ'ים הופכות את כל החוויה של ארוחת העשר להרבה יותר מעניינת. באמצעות גיליונות המדבקות שלנו אפשר לגוון בכל יום ולהדביק לילדים מדבקה צבעונית, מושכת לעין ומיוחדת שאין לאף ילד אחר.
המדבקות שלנו מתאימות לבנים ולבנות ומגיעות במגוון צבעים ונושאים. אפשר לרכוש גליון אחד שכולל מדבקות שונות או לגוון ולרכוש סטים שונים ובכל יום לבחור במדבקה בסגנון אחר.

מדבקות לסנדוויצ'ים – לא רק לילדים
לא רק הילדים יוצאים מהבית עם כריך בתיק, גם אנחנו המבוגרים מכינים זה לזה כריכים בבוקר. במרי הפצה חשבו על הרגעים הרומנטים האלו שבהם אנחנו מוציאים את הכריך מהתיק ונזכרים בבן או בבת הזוג שהכינו בשבילנו את הכריך באהבה.

מדבקות לסנדוויצ'ים לאוהבים כוללות גם מסר רומנטי שכולו אהבה, כזה שכיף לקבל באמצע היום עם הביס מהכריך. משהו קטן ומתוק במיוחד שהופך את יום העבודה להרבה יותר נעים.
המדבקות שלנו חזקות ונותרות עמידות על עטיפת הכריך לאורך היום. אפשר לרכוש אותן בחבילות של 90 מדבקות ולקבל אותן עד הבית.

תהפכו את הפסקת האוכל בבית הספר, בגן או בעבודה להרבה יותר שמחה ואישית, בזכות מדבקות לסנדוויצ'ים של מרי הפצה. תוספת מעולה לארוחה מחוץ לבית.

לרכישה און ליין של מדבקות לסנדוויצ'ים >>

להזמנות: טל. 052-5080220